CUBE ve spolupráci s BMW představuje CUBE Concept Dynamic Cargo

Značka CUBE představí tento týden na mnichovském autosalonu IAA Mobility 2021 nový unikátní koncept kola, na jehož vývoji spolupracovala s BMW. Tříkolové nákladní kolo s inovativní technologií je kompaktní, praktické, všestranné a jede se na něm stejně snadno jako na klasickém kole. Je jedinečným řešením, jak se v budoucnu ekologicky vypořádat s městskou mobilitou.

Ačkoliv budoucnost je nejistá, jedno je jisté. Stále budeme potřebovat pohybovat se co nejefektivněji po městě a mít možnost převážet nákup, děti či zavazadla. V současné době, kdy planeta a klima prochází změnou, se držitelnost stává spíše nutností než luxusem. A právě jízdní kola jako CUBE Concept Dynamic Cargo jsou jedním z ekologických řešení, které neznečišťují ovzduší ve městech. Kompaktní, univerzální, praktické a všestranné řešení, které sníží vaši závislost na automobilu. Toto městské kolo je moderní všelék na rostoucí populaci ve městech a zvýšenou městskou mobilitu. Díky technologiím, jako jsou elektrická podpora a velký prostor pro přepravu nákladu, se můžete s tímto kolem přidat k revoluci v dopravě.

CUBE Concept Dynamic Cargo bude představeno ve dnech 7. – 12. září 2021 na autosalonu v Mnichově, kde zástupci médií budou mít příležitost si kolo osobně vyzkoušet. Více informací o tomto unikátním kole naleznete zde.